Rekordy szkoły

Rekordy I LO im. Jana Smolenia w lekkoatletyce (od 1995 roku):

DZIEWCZĘTA

KONKURENCJA WYNIK REKORDZISTA ROK SZKOLNY
bieg na 100 m 13,5 s Paprocka Ewelina 2004/2005
bieg na 200 m 29,99 s Górniak Nicole 2018/2019
bieg na 400 m 63,9 s Hajda Teresa 2016/2017
bieg na 800 m 2:24,9 Lempart Anna 2010/2011
skok w dal 5,00 m Hajda Teresa 2016/2017
pchnięcie kulą 8,71 m Sierek Anna 2000/2001
sztafeta 4×100 m 57,6 s Jaroszek Agata
Tarnawska Edyta
Nesek Weronika
Paprocka Ewelina
2004/2005

CHŁOPCY

KONKURENCJA WYNIK REKORDZISTA ROK SZKOLNY
bieg na 100 m 11,8 s Stawinoga Michał
Czok Dawid
2003/2004
2006/2007
bieg na 200 m 26,44 s Ratajczak Wojciech 2018/2019
bieg na 400 m 53,8 s Pieczka Adam 2014/2015
bieg na 800 m 2:10,02 Witkowski Stanisław 2019/2020
bieg na 1500 m 4:37,49 Witkowski Stanisław 2018/2019
skok w dal 5,75 m Dyrała Szymon 2014/2015
pchnięcie kulą 12,18 m Bytomski Michał 1995/1996
sztafeta 4×100 m 49,1 s Surowiec Patryk
Bieda Andrzej
Susek Mateusz
Bielecki Bartosz
2004/2005

 

Rekordy I LO im. Jana Smolenia w pływaniu (od 2000 roku):

DZIEWCZĘTA

KONKURENCJA WYNIK REKORDZISTA ROK SZKOLNY
50 m stylem dowolnym 29,18 s Śliwowska Katarzyna 2017/2018
50 m stylem grzbietowym 33,51 s Śliwowska Katarzyna 2015/2016
50 m stylem klasycznym 39,50 s Świerczek Monika 2013/2014
50 m stylem motylkowym 32,29 s Śliwowska Katarzyna 2017/2018
100 m stylem dowolnym 1:19,15 Machnik Maria 2016/2017
100 m stylem grzbietowym 1:16,85 Śliwowska Katarzyna 2016/2017
100 m stylem klasycznym 1:40,03 Krogul Zofia 2018/2019
100 m stylem zmiennym 1:19,15 Śliwowska Katarzyna 2017/2018
sztafeta 4×50 m stylem dowolnym 2:21,17 Karp Barbara
Baranowska Magdalena
Czuba Paulina
Lempart Aleksandra
2008/2009
sztafeta 4×50 m stylem zmiennym 2:47,34 Radelli Marta
Spyra
Natalia
Kos
Natalia
Holewa Agnieszka
2015/2016
sztafeta 8×50 m stylem dowolnym 4:44,58 Adamek Anna
Jędrzejewska Julia
Kos Natalia
Krogul Zofia
Machnik Maria
Rudzka Martyna
Śliwowska Katarzyna
Węcka Michalina
2017/2018

CHŁOPCY

KONKURENCJA WYNIK REKORDZISTA ROK SZKOLNY
50 m stylem dowolnym 25,38 s Janicki Jakub 2015/2016
50 m stylem grzbietowym 31,51 s Janicki Jakub 2013/2014
50 m stylem klasycznym 33,61 s Janicki Jakub 2013/2014
50 m stylem motylkowym 28,85 s Andrzejewski Robert 2012/2013
100 m stylem dowolnym 1:01,00 Wężykowski Maciej 2006/2007
100 m stylem grzbietowym 1:05,92 Mróz Jakub 2018/2019
100 m stylem klasycznym 1:30,68 Pańczyk Jakub 2018/2019
100 m stylem zmiennym 1:05,89 Mróz Jakub 2017/2018
sztafeta 4×50 m stylem dowolnym 1:45,92 Janicki Jakub
Kuzia Jakub
Moś Adrian
Struzik Jakub
2015/2016
sztafeta 4×50 m stylem zmiennym 2:12,52 Wieschalka Mateusz
Dyrała Szymon
Andrzejewski Robert
Walentek Patryk
2012/2013
sztafeta 8×50 m stylem dowolnym 3:51,84 Jędrzejewski Jan
Kobyłecki Adrian
Kuzia Jakub
Mróz Jakub
Niżnik Mateusz
Struzik Jakub
Szołtysik Bolesław
Węcki Maciej
2016/2017