Sukces naszej uczennicy

Uczennica naszej szkoły Agata Pinkawa z IIIa zajęła I miejsce w rejonowym etapie Olimpiady Zdrowego Stylu Życia. Serdecznie gratulujemy oraz życzymy sukcesów w kolejnym etapie.

Wizyta na planie filmowym

Dnia 17 października mieliśmy ogromny zaszczyt znaleźć sie na planie filmu Pana Lecha Majewskiego. Scenariusz filmu powstał na podstawie książki reżysera „Pielgrzymka do grobu Brigitte Bardot cudownej”.
W statystowaniu udział wzięli uczniowie klas: 3c,  2c i 2a
wraz z p. prof. Violettą Majzner. Składamy serdeczne podziękowania
Weronice Podgórskiej za zorganizowanie całego przedsięwzięcia.

Kolędowanie!!!

Grupa młodzieżowa Magis zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły
do wspólnego kolędowania. Mile widziane są osoby śpiewające, a także grające ma instumentach.
Próby odbywają się w dni: 15.12 jak i 22.12 b.r. o godz. 17.00
w kościele ojców jezuitów pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bytomiu na ul. Pułaskiego 9. Osoby chętne proszone są
o zgłoszenie się do pana prof. Maniury.

Brąz siatkarek

Tym razem bitwa „świętej wojny” przegrana: w finale Mistrzostw Bytomia – Licealiady w Siatkówce Dziewcząt ulegliśmy naszemu odwiecznemu siatkarskiemu rywalowi IV LO 0:2. Wygrana z PSB-ZS 2:0 i przegrana 1:2 z ZSGH (częściowo z winy sędziego 😉 ) sprawiła, że Smoleniaczki zajęły III miejsce. Gratulujemy!

Dziewczęta grały w składzie: Paulina Frątczak, Julia Hanke, Julia Jura, Justyna Kałuża, Julianna Łągiewka, Nicole Syguda, Weronika Wieczorek, Sandra Wójcik. Reprezentacją opiekowała się p. Agnieszka Machcińska-Krzemień.

Czytaj dalej

Unihokeistki wicemistrzyniami Śląska

Zaskoczeniem dla nas było zaproszenie na finał wojewódzki licealiady w unihokeju dziewcząt w Gliwicach. Jednak dziewczęta odważnie podjęły rękawicę i nie zawiodły – po minimalnej przegranej z późniejszymi mistrzyniami ZSTI w Gliwicach i „zwycięskim remisie” z Technikum nr 4 w Bytomiu nasze unihokeistki zajęły drugie miejsce na Śląsku! Gratulujemy.

Zespół wystąpił w składzie: Julia Bittner, Maja Jachna, Nina Jakuszko, Julia Jędrzejewska, Wiktoria Klaczek, Karolina Krasoń, Zuzanna Krochmalska, Anna Kwiecińska, Julia Miś, Zuzanna Tomanek, Oliwia Waluś, Katarzyna Wierzejska. Reprezentacją opiekował się p. Marek Majeranowski.

Wycieczka 2019

W pliku poniżej – plan wycieczki: Londyn, Szkocja, Amsterdam 2019.
Termin: 25 – 31 maja 2019

Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się ze szczegółami: plan wycieczki