Poligon dla Rodziców Nastolatków

Kolejny raz rusza „Poligon dla Rodziców Nastolatków”. Edycja 2021 jest 8 sezonem skierowanych do rodziców warsztatów, w których od 2013 roku wzięło udział ponad 100 uczestników. Zgłoś się. Nie czekaj. Warto inwestować w dobre i trwałe relacje z nastolatkami. Zainwestuj swój czas. Zdobądź nowe umiejętności. Inwestycja w relacje międzyludzkie zawsze się zwraca. Bezpłatne warsztaty ruszają od października 2021 w I LO w Bytomiu. Warsztaty proponujemy rodzicom mieszkającym w Bytomiu lub tym, których dzieci uczą się w bytomskich szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Projekt jest współfinansowany przez Gminę Bytom, a realizowany przez Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków I LO w Bytomiu „Smoleniacy”. Szczegółowa tematyka, opis i terminy spotkań w ulotce do pobrania.

Wkrótce zamieścimy link do zapisów i rejestracji.

Ulotka informacyjna

Poligon dla Rodziców Nastolatków

Rusza „Poligon dla Rodziców Nastolatków” edycja 2020. To już 7 sezon warsztatów dla rodziców, w których od 2013 roku wzięło udział ponad 100 rodziców. Zgłoś się. Nie czekaj. Warto inwestować w dobre i trwałe relacje z nastolatkami. Zainwestuj swój czas. Zdobądź nowe umiejętności. Inwestycja w relacje międzyludzkie zawsze się zwraca. Bezpłatne warsztaty ruszają od października 2020 w I LO w Bytomiu. Warsztaty proponujemy rodzicom mieszkającym w Bytomiu lub tym, których dzieci uczą się w bytomskich szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Projekt jest współfinansowany przez Gminę Bytom, a realizowany przez Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków I LO w Bytomiu „Smoleniacy”. Szczegółowa tematyka, opis i terminy spotkań w ulotce do pobrania.

Link do zapisów i rejestracji tutaj:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeA9OZ0djSLojOq0qXyXBDiqcM2Jxf0RLBFiw5xaC59ffci3g/viewform

Pobierz ulotkę w formacie pdf tutaj:
http://1lo.bytom.pl/wp-content/uploads/2019/09/Poligon-dla-Rodziców-nastolatków-zaproszenie-2020.pdf

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bytomiu


Od dnia 01 września 2020 r. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bytomiu będzie funkcjonowała w nowej lokalizacji tj. na placu Klasztornym 2.

Czytaj dalej

Dziennik elektroniczny „Librus”

Regulamin  dziennika elektronicznego „Librus”

Logowanie do dziennika

Za dziennik elektroniczny w szkole odpowiedzialni są: mgr Grażyna Poterek i mgr inż. Aneta Romanczyk. W razie problemów prosimy kontaktować się z odpowiedzialnymi osobami przez wiadomości w Librusie.