STEM_LAB

W dniach 25 i 26 marca uczniowie klasy 2D zrealizowali kolejne zajęcia STEM_LAB w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 12 w Piekarach Śląskich. Tym razem spotkania miały charakter odkrywania praw rządzących światem fizyki poprzez doświadczenia i obserwacje. Uczestnicy samodzielnie sprawdzali, jak zachowują się ładunki elektrostatyczne, w jaki sposób działają magnesy oraz jak można manipulować światłem i obrazem. Zajęcia zachęcały do zadawania pytań, eksperymentowania i wyciągania własnych wniosków. Gratulujemy uczniom klasy 2D świetnie przygotowanych i przeprowadzonych zajęć!