Sukcesy w ubiegłym roku szkolnym

Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2020/2021

III m. w Finale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Nożnej Dziewcząt
Emilia Białas, Zofia Kańtoch, Marta Maliniecka, Małgorzata Miś, Dominika Pawłowska, Agnieszka Polowczyk, Alicja Polowczyk, Zofia Stojek, Oliwia Trzeciak, Matylda Zarychta

II m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Lekkoatletyce Dziewcząt
Daniela Badura, Patrycja Bonanaty, Weronika Bremek, Nicole Górniak, Julia Jura, Aleksandra Kopica, Emilia Kura, Julia Mikulska, Alicja Pachulska, Natalia Patoń, Karolina Piękoś, Patrycja Preficz, Katarzyna Pyszka, Karolina Rosa, Zofia Stankiewicz, Agnieszka Szwarc, Marta Zielińska
II m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Lekkoatletyce Chłopców
Wojciech Babula, Jakub Brzytwa, Mateusz Ćwiek, Szymon Dębicki, Michał Gliklich, Mikołaj Grad, Michał Gwóźdź, Maciej Iwanciów, Jan Kamiński, Szymon Łasiński, Jarosław Nocuń, Antoni Sołtys, Mikołaj Szymura, Stanisław Witkowski, Tymoteusz Wyskiel
II m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
Wojciech Babula, Bruno Łęski, Jakub Sobota, Antoni Sołtys, Bartosz Szatkowski-Mejer, Janusz Zazałowski

III m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
Emilia Kura, Maja Pałeczka, Natalia Patoń, Karolina Piękoś, Wiktoria Prokop, Katarzyna Pyszka

Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2019/2020

I m. we współzawodnictwie na najbardziej usportowioną szkołę ponadpodstawową w Bytomiu
w kategorii dziewcząt
II m. we współzawodnictwie na najbardziej usportowioną szkołę ponadpodstawową w Bytomiu
w kategorii chłopców

IV m. w Finale Wojewódzkim Licealiady w Badmintonie Dziewcząt
Natalia Balicka, Paulina Maczuga, Sandra Wójcik

I m. w Mistrzostwach Bytomia i Rejonu – Licealiadzie w Badmintonie Dziewcząt
Natalia Balicka, Paulina Maczuga, Sandra Wójcik
I m. w Mistrzostwach Bytomia i Rejonu – Licealiadzie w Pływaniu Dziewcząt
Joanna Bogacz, Julia Kaniuka, Zofia Krogul, Emilia Kura, Małgorzata Machnik, Julia Mikulska, Zuzanna Niżnik, Aleksandra Śliwowska, Michalina Węcka.
I m. w Mistrzostwach Bytomia i Rejonu – Licealiadzie w Pływaniu Chłopców
Wojciech Babula, Mateusz Filipczyk, Mikołaj Franc, Maciej Iwanciów, Jakub Pańczyk, Jakub Sobota, Paweł Wylężek, Bogdan Wyszyński.
I m. w Mistrzostwach Bytomia i Rejonu – Licealiadzie w Szachach
Magda Pełka, Adam Matys, Michał Pełka, Mariusz Zaniewski

II m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Lekkoatletyce Dziewcząt
Weronika Bremek, Nicole Buchatz, Edyta Gut, Wiktoria Klaczek, Aleksandra Kopica, Natalia Patoń, Karolina Piękoś, Patrycja Preficz, Katarzyna Pyszka, Aleksandra Siwiec, Karolina Szwajnoch, Agnieszka Szwarc, Oliwia Waluś, Amelia Wiśniowska, Marta Zielińska
II m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
Wojciech Babula, Szymon Dębicki, Maciej Grzesiuk, Radosław Orłowski, Jakub Pańczyk, Stanisław Witkowski
II m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Tenisie Stołowym Dziewcząt
Wiktoria Pasturczak, Magda Pełka, Wiktoria Wołczyńska
II m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Badmintonie Chłopców
Jakub Polowczyk, Mateusz Stasik
II m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Piłce Ręcznej Dziewcząt
Natalia Balicka, Maja Jachna, Wiktoria Klaczek, Karolina Krasoń, Emilia Kura, Karolina Kutek, Anna Kwiecińska, Roksana Miodek, Julia Miś, Natalia Mroczek, Kaja Pasturczak, Wiktoria Pasturczak, Agnieszka Polowczyk, Alicja Polowczyk, Zofia Stojek
II m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Piłce Ręcznej Chłopców
Wojciech Babula, Rafał Duplicki, Michał Gliklich, Maciej Grzesiuk, Oskar Jarecki, Maciej Kosek, Paweł Kożuch, Mateusz Kubik, Szymon Łasiński, Jakub Łukasik, Szymon Nowak, Radosław Orłowski, Tobiasz Syguda, Szymon Szeremeta, Marcin Turowski, Janusz Zazałowski
II m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Koszykówce Chłopców
Maciej Grzesiuk, Michał Kreft, Adam Kubicki, Mateusz Kubik, Oliwer Musialik, Denis Musik, Radosław Orłowski, Szymon Szeremeta, Kacper Szulc

III m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Lekkoatletyce Chłopców
Wojciech Babula, Szymon Dębicki, Mikołaj Franc, Maciej Grzesiuk, Michał Gwóźdź, Maciej Iwanciów, Radosław Mańka, Jarosław Nocuń, Szymon Nowak, Radosław Orłowski, Jakub Pańczyk, Wojciech Ratajczak, Mikołaj Szymura, Stanisław Witkowski, Tymoteusz Wyskiel, Janusz Zazałowski.
III m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
Laura Dolega, Wiktoria Klaczek, Karolina Kutek, Natalia Patoń, Karolina Piękoś, Michalina Węcka
III m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Siatkówce Dziewcząt
Weronika Bremek, Julia Jura, Justyna Kałuża, Oliwia Klyta, Julianna Łągiewka, Paulina Maczuga, Julia Matura, Patrycja Preficz, Wiktoria Prokop, Nicole Syguda, Zuzanna Tomanek
III m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Koszykówce Dziewcząt
Nicole Białek, Maja Jachna, Natalia Kamińska, Wiktoria Klaczek, Oliwia Klyta, Karolina Kutek, Anna Kwiecińska, Roksana Miodek, Kaja Pasturczak, Wiktoria Pasturczak