Grono Pedagogiczne

ROK SZKOLNY 2018/2019

Dyrektor szkoły:   Katarzyna Łoza

Wicedyrektor szkoły:   Jacek Błasiak

Lp.  Nazwisko Imię  Przedmioty

1

Adamczyk

Aleksandra

J. ANGIELSKI

2

Banasik

Anna

FIZYKA

3

Banoth-Bartocha

Natalia

J. HISZPAŃSKI

4

Bąk

Jolanta

MATEMATYKA

5

Błasiak

Jacek

BIOLOGIA

6

Chabior-Mundała

Katarzyna

HISTORIA, WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE,
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO

7

ks. Chmiel

Michał

RELIGIA

8

Chmielewska-Blady

Ewa

HISTORIA, WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE,
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO

9

Felis-Koma

Agnieszka

CHEMIA

10

Gradzik

Marek

INFORMATYKA

11

Grochowska

Beata

WYCHOWANIE FIZYCZNE

12

Jasiewicz

Mariola

MATEMATYKA

13

Junkers

Justyna

INFORMATYKA

14

Kiedos

Agata

BIBLIOTEKA

15

Kijak

Małgorzata

GEOGRAFIA, PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

16

Kiełbusiewicz

Michał

 WYCHOWANIE FIZYCZNE

17

Klimaczak

Mariola

J. ANGIELSKI

18

Kołakowski

Bartosz

WYCHOWANIE FIZYCZNE

19

Kosubek

Anna

GEOGRAFIA, PRZYRODA

20

Kukowka

Beata

J. POLSKI

21

Kula-Antoniuk

Aleksandra

J. ANGIELSKI

22

Łoza

Katarzyna

J. ANGIELSKI

23

Łynnik

Maria

JĘZYK POLSKI

24

Machcińska-Krzemień

Agnieszka

WYCHOWANIE FIZYCZNE

25

Majeranowski

Marek

WYCHOWANIE FIZYCZNE

26

Majzner Violetta J. ANGIELSKI

27

Makarewicz Małgorzata J. POLSKI

28

Mamot

Małgorzata

J. ANGIELSKI

29

Maniura

Adam

RELIGIA

30

Martula

Joanna

J. POLSKI

31

Masztalska

Barbara

FIZYKA

32

Michalak

Anna

MATEMATYKA

33

Nalepa

Joanna

MATEMATYKA

34

Okopska

Renata

CHEMIA

35

Okwiecińska

Anna

J. POLSKI

36

Pitas

Brygida

BIBLIOTEKA, WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

37

Poterek

Grażyna

MATEMATYKA

38

Romanczyk

Aneta

INFORMATYKA

39

Rombek

Tomasz

HISTORIA

40

Rzeszutek

Grzegorz

PEDAGOG SZKOLNY

41

Skorek

Daniel

PSYCHOLOG SZKOLNY

42

Sobańska

Joanna

J. ANGIELSKI

43

Soboń

Agata

WIEDZA O KULTURZE

44

Sojka

Monika

BIOLOGIA, PRZYRODA, EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA,
WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

45

br. Stramski

Adam

RELIGIA

46

Szatan

Justyna

J. NIEMIECKI

47

Szołtysik-Kaczmarek

Katarzyna

WYCHOWANIE FIZYCZNE

48

Śliwowska

Alicja

     J. ANGIELSKI

49

Święcka

Agnieszka

MATEMATYKA

50

Tazbir

Arkadiusz

INFORMATYKA

51

Trocer-Kurowska

Joanna

J. FRANCUSKI

52

Wąś

Elżbieta

J. NIEMIECKI

53

Wyrębowska

Małgorzata

J. NIEMIECKI

54 Żabska Lidia BIOLOGIA, PRZYRODA