Sukcesy w ubiegłym roku szkolnym

Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2017/2018

I m. we współzawodnictwie na najbardziej usportowioną szkołę ponadgimnazjalną w Bytomiu w kategorii dziewcząt

I m. we współzawodnictwie na najbardziej usportowioną szkołę ponadgimnazjalną w Bytomiu w kategorii chłopców

 

I m. w Finale Wojewódzkim Licealiady w Biegu na Orientację Chłopców

Maciej Grzesiuk, Jakub Mróz, Radosław Orłowski, Jakub Pańczyk

IV m. w Finale Wojewódzkim Licealiady w Koszykówce Dziewcząt

Natalia Bartosiak, Aleksandra Binko, Maja Jachna, Nina Jakuszko, Natalia Kiciak, Wiktoria Klaczek, Marta Kudzior, Karolina Kutek, Marta Łukaszewska, Wiktoria Pasturczak, Martyna Wojnar

XI m. w Finale Wojewódzkim Licealiady w Pływaniu Dziewcząt

Anna Adamek, Julia Jędrzejewska, Natalia Kos, Zofia Krogul, Maria Machnik, Martyna Rudzka, Anna Spendel, Katarzyna Śliwowska, Michalina Węcka

I m. w Półfinale Wojewódzkim Licealiady w Koszykówce Dziewcząt

Natalia Bartosiak, Aleksandra Binko, Maja Jachna, Nina Jakuszko, Natalia Kiciak, Wiktoria Klaczek, Marta Kudzior, Karolina Kutek, Marta Łukaszewska, Wiktoria Pasturczak, Martyna Wojnar

II m. w Półfinale Wojewódzkim Licealiady w Siatkówce Dziewcząt

Justyna Kałuża, Natalia Lempart, Julianna Łągiewka, Joanna Pilśniak, Natalia Różyło, Julia Stańczyk, Nicole Syguda, Weronika Wieczorek, Sandra Wójcik

 

I m. w Mistrzostwach Bytomia i Rejonu – Licealiadzie w Pływaniu Dziewcząt

Anna Adamek, Julia Jędrzejewska, Natalia Kos, Zofia Krogul, Maria Machnik, Martyna Rudzka, Katarzyna Śliwowska, Michalina Węcka

I m. w Mistrzostwach Bytomia i Rejonu – Licealiadzie w Siatkówce Dziewcząt

Julia Hanke, Justyna Kałuża, Natalia Lempart, Julianna Łągiewka, Joanna Pilśniak, Natalia Różyło, Julia Stańczyk, Nicole Syguda, Weronika Wieczorek, Sandra Wójcik

I m. w Mistrzostwach Bytomia i Rejonu – Licealiadzie w Koszykówce Dziewcząt

Natalia Bartosiak, Aleksandra Binko, Maja Jachna, Nina Jakuszko, Natalia Kiciak, Wiktoria Klaczek, Marta Kudzior, Karolina Kutek, Marta Łukaszewska, Wiktoria Pasturczak, Martyna Wojnar

I m. w Mistrzostwach Bytomia i Rejonu – Licealiadzie w Piłce Nożnej Dziewcząt

Kamila Gruszka, Julia Hypnar, Nina Jakuszko, Daria Mazik, Julia Miś, Wiktoria Pasturczak, Julia Polowczyk, Martyna Stasz, Monika Urbańczyk, Weronika Wieczorek

I m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Zawodach Strzeleckich „O srebrne muszkiety” Dziewcząt

Klaudia Banach, Monika Brol, Paulina Czapla

I m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Zawodach Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze” Chłopców

Karol Drel, Adrian Młynek, Aleksander Wawrzyniak

I m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Biegu na Orientację Chłopców

Maciej Grzesiuk, Jakub Mróz, Radosław Orłowski, Jakub Pańczyk

I m. w Bytomskim Crossie Wiosennym w kategorii dziewcząt

 

II m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Lekkoatletyce dziewcząt

Aleksandra Binko, Klaudia Elsner, Joanna Flasz, Julia Hypnar, Dominika Jarkiewicz, Julia Jędrzejewska, Wiktoria Klaczek, Zuzanna Krochmalska, Julia Miś, Joanna Pilśniak, Marta Sanigórska, Marlena Słabik

II m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Lekkoatletyce Chłopców

Michał Biernacki, Michał Cempulik, Krzysztof Dybał, Maciej Grzesiuk, Jan Jędrzejewski, Michał Kłosek, Radosław Mańka, Adrian Młynek, Szymon Moś, Szymon Nowak, Radosław Orłowski, Wojciech Ratajczak, Bruno Wieczorek, Paweł Wylężek

II m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt

Joanna Flasz, Julia Jędrzejewska, Wiktoria Klaczek, Julia Miś, Wiktoria Pasturczak, Michalina Węcka

II m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Tenisie Stołowym Dziewcząt

Nina Jakuszko, Wiktoria Pasturczak, Wiktoria Wołczyńska

II m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Tenisie Stołowym Chłopców

Szymon Dyszy, Konrad Flak, Denis Musialik

II m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Szachach

Agata Lizak, Jakub Jelonek, Bartłomiej Moj, Antoni Perużyński

II m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Piłce Ręcznej Dziewcząt

Alicja Białas, Aleksandra Binko, Maja Jachna, Nina Jakuszko, Zuzanna Krochmalska, Karolina Kutek, Natalia Lempart, Julianna Łągiewka, Marta Łukaszewska, Julia Miś, Wiktoria Pasturczak, Agnieszka Pietrzyk, Patrycja Ulańska, Katarzyna Wierzejska, Sandra Wójcik

II m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Badmintonie Dziewcząt

Marta Sanigórska, Marta Tomecka, Sandra Wójcik

II m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Badmintonie Chłopców

Mateusz Drzażdżyński, Jan Jędrzejewski, Wiktor Oleś

II m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Zawodach Strzeleckich „O srebrne muszkiety” Chłopców

Bartłomiej Moj, Paweł Orzechowski, Mikołaj Szewczyk

II m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt

Julia Bittner, Joanna Flasz, Dominika Jarkiewicz, Karolina Kutek, Maria Machnik, Julia Mika, Julia Miś, Jessica Sadowska, Zuzanna Tomaszewska, Weronika Wieczorek

II m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Koszykówce 3×3 Dziewcząt

Maja Jachna, Natalia Kiciak, Wiktoria Klaczek, Wiktoria Pasturczak

II m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Siatkówce Plażowej Dziewcząt

Natalia Lempart, Julianna Łągiewka, Nicole Syguda

II m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Siatkówce Plażowej Chłopców

Adam Kubicki, Szymon Moś, Antoni Perużyński

II m. w Bytomskim Crossie Wiosennym w kategorii chłopców

 

III m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

Michał Biernacki, Krzysztof Dybał, Jan Jędrzejewski, Szymon Moś, Radosław Orłowski, Jakub Pańczyk

III m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Pływaniu Chłopców

Jan Jędrzejewski, Łukasz Kosiński, Jakub Kuzia, Jakub Mróz, Jakub Pańczyk, Jakub Struzik, Bolesław Szołtysik, Maciej Węcki

III m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Siatkówce Chłopców

Mateusz Drzażdżyński, Jakub Galowy, Maciej Grzesiuk, Michał Kapała, Adam Kubicki, Mateusz Kubik, Jan Kuś, Adrian Młynek, Szymon Moś, Radosław Orłowski, Antoni Perużyński

III m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Zawodach Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze” Dziewcząt

Julia Bittner, Marta Sanigórska, Martyna Wojnar, Sandra Wójcik

III m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Biegu na Orientację Dziewcząt

Wiktoria Klaczek, Julia Miś, Martyna Stasz, Michalina Węcka

III m. w Mistrzostwach Bytomia – Licealiadzie w Koszykówce 3×3 Chłopców

Paweł Findysz, Jakub Jelonek, Adam Kubicki, Radosław Orłowski