Samorząd Uczniowski

OBECNY SKŁAD ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
Jakub Sobota kl. III dg – Przewodniczący
Julia Leonik kl. III eg – Zastępca Przewodniczącego
Bogdan Wyszyński kl. III ag –  Skarbnik
Aleksandra Gładysz kl. III cg – Sekretarz 
Wybory odbyły się 26 kwietnia 2021 r.

Regulamin Samorządu Uczniowskiego


POPRZEDNIE SKŁADY ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

2020-2021
Jakub Sobota kl. DG – Przewodniczący
Julia Leonik kl. EG – Zastępca Przewodniczącego
Aleksander Szastok kl. CG –  Skarbnik
Aleksandra Gładysz kl. CG – Sekretarz
Wybory odbyły się 24 września 2020 r. (opóźnione ze względu na pandemię).

2019-2020
Wiktor Oleś kl. C – Przewodniczący
Tobiasz Syguda kl. A – Wiceprzewodniczący
Jagoda Chwolik kl. D –  Skarbnik
Julia Marcinek kl. C – Protokolant
Wybory odbyły się 5 kwietnia 2019 r.

2018-2019
Marcel Ostrowski kl. A – Przewodniczący
Nina Jakuszko kl. D – Wiceprzewodnicząca
Wiktoria Zagórska kl. A – Skarbnik
Natalia Kupczyk kl. C – Protokolant
Wybory odbyły się 19 kwietnia 2018 r.

2017-2018
Marta Łukaszewska kl. D – Przewodnicząca
Julia Mika kl. C – Wiceprzewodnicząca
Weronika Piekacz kl. D – Skarbnik
Julia Jaguszewska kl. B – Protokolant
Wybory odbyły się 11 kwietnia 2017 r.

2016-2017
Olga Sobota kl. DiE – Przewodnicząca
Natalia Spyra kl. DiE – Wiceprzewodnicząca
Marta Łukaszewska kl. D – Skarbnik
Mikołaj Patalong kl. A – Protokolant
Wybory odbyły się 31 marca 2016 r.

2015-2016
Patryk Tarara kl. A – Przewodniczący
Aleksander Wagner kl. E – Wiceprzewodniczący
Dominik Ćwienczek kl. C – Skarbnik
Jakub Sobala kl. A – Protokolant
Wybory odbyły się 17 marca 2015 r.

2014-2015
Agnieszka Woźniak kl. B – Przewodnicząca
Szymon Księżarek kl. D – Wiceprzewodniczący
Mateusz Pyka kl. A – Skarbnik
Dominik Ćwienczek kl. C – Protokolant
Wybory odbyły się 28 lutego 2014 r.

2013-2014
Jakub Laszczyk kl. C – Przewodniczący
Wojciech Reguła kl. D – Wiceprzewodniczący
Martyna Kojda kl. C – Skarbnik
Bartosz Kowalski kl. D – Protokolant
Wybory odbyły się 12 lutego 2013 r.

2012-2013
Jessica Swoboda kl. A – Przewodnicząca
Magdalena Baran kl. E – Wiceprzewodnicząca
Zuzanna Całyniuk kl. B – Skarbnik
Katarzyna Majda kl. C – Protokolant
Wybory odbyły 16 lutego 2012 r.

2011-2012
Wojciech Dąbrowski kl. D – Przewodniczący
Beata Rosiek kl. C – Wiceprzewodnicząca
Monika Jastrzębska kl. B – Skarbnik
Jessica Swoboda kl. A – Protokolant
Wybory odbyły 7 lutego 2011 r.